Topic: OK club... muzica, divertisment, comunicare

Moderator Expert Avatar aprillia
    Data inregistrarii
    Dec 2007
    Reputatie
    46747

Implicit Re: credeti-ma,am fost in inspectie...e ok...poftiti in casa !

ok... am inteles.. smilie=wink

te mai astept..

oricand poti sa treci... esti binevenita ! smilie=smiles_131
    @

Alumni Expert Avatar Senpaita
    Data inregistrarii
    Apr 2007
    Reputatie
    11488

Aprilia,ma bucur ca ai scapat cu bine felicitari! smilie=wink
    "Viata omului se poate compara cu un drum lung pe care omul trebuie sa-l strabata,purtand o mare greutate in spinare.Nu te grabi deci omule in viata!Fii totdeauna stapan pe tine insuti,caci rabdarea asigura o viata indelungata." (Marele Iyeyasu)

Alumni Expert Avatar eli46
    Data inregistrarii
    Apr 2007
    Varsta
    58
    Reputatie
    840

Felicitari Aprilia, ti-am spus eu ca vei reusi. Va parasesc pana duminica, mai invat un pic pentru examenul de sambata. Va pupic pe toti si tineti-mi pumnii, am cel mai greu si mai nasol examen la eficienta economica.... #-o , dar sper sa fie bine, numai ca am de invatat in jur de 500 intrebari... :cry:
    [smilie=kiss of love.gif] [smilie=kiss of love.gif] [smilie=kiss of love.gif]
    Învaţă de la cel ce ştie, şi învaţă-l pe acel ce nu ştie, atunci vei ştii ceea ce nu ştiai şi nu vei uita ceea ce ştii…

Data inregistrarii
    Apr 2007
    Reputatie
    11488

Eli,scumpa mea bafta multa!Am trecut sa va las cate O:) O:) O:) sa aveti energie smilie=wink
    "Viata omului se poate compara cu un drum lung pe care omul trebuie sa-l strabata,purtand o mare greutate in spinare.Nu te grabi deci omule in viata!Fii totdeauna stapan pe tine insuti,caci rabdarea asigura o viata indelungata." (Marele Iyeyasu)

Data inregistrarii
    Dec 2007
    Reputatie
    46747

energie si...placere... asta reprezinta cafeaua pentru mine... mai ales cand o savurezi alaturi de cine ti-e drag .. smilie=wink
    multumesc senpaita... eli... (pentru felicitari)... va pup...

eli...draga mea o sa ma gandesc la tine in fiecare minutel sambata... o sa ma rog pentru tine sa treci cu bine peste acest examen greu... [-o< [-o< [-o< stiu ce inseamna... tocmai am trecut si eu prin asa ceva... doar stii...
    o sa fiu alaturi de tine cu gandul si sufletul... bunatatea de care dai dovada o sa te ajute sa treci cu bine... o sa reusesti..vei vedea ... :)

acum iti doresc spor la invatat !!!
    iar pentru maine... MULTA...MULTA BAFATA !!!

senpaita... tu cand mai ai examene ? :-k
    @

Data inregistrarii
    Apr 2007
    Reputatie
    11488

Draga mea Aprilia ,eu am onoarea examenelor in fiecare duminica ...deci maine sunt in focuri smilie=wink ...pupici!

Data inregistrarii
    Dec 2007
    Reputatie
    46747

Implicit Re: Credeti-ma, e ok...poftiti in casa ! - CAFENEA...

Nu pot refuza o asemenea invitatie, multumesc ... accept sa-l trecem impreuna... si sper ca nu te superi daca ii invit si pe ceilalti prieteni virtuali sa ne insoteasca. smilie=wink

Maine e o zi de foc pentru multi din cei dragi mie... chiar daca eu sunt in vacanta de o saptamana, nu va uit pe voi, ce imi sunteti alaturi la bine si la rau si care nu ati terminat sesiunea. Stiu ca Valica, Senpaita, IRINA, Anya aveti maine examene... Lorena, servirea, mady... poate nici voi nu ati intrat in vacanta... iar daca am omis pe cineva, va rog sa ma iertati... :oops: :oops:

Va doresc din tot sufletul MULTA, MULTA BAFTA dragii mei!!! O sa ma gandesc la voi, [-o< o sa va tin pumnii si sper sa aveti succes la examenele pe care le mai aveti de dat ...

Iar acum, noapte buna !!!... sa va culcati mai devreme pentru a fi maine in forma. smilie=wink
    @

VIP TEAM Super Initiat
    Data inregistrarii
    Jan 2007
    Reputatie
    5609

Noapte buna si tie draga mea [smilie=kiss of love.gif]

" Omul liber este cel care nu se teme să meargă până la capătul gândurilor sale.... "

Data inregistrarii
    Dec 2007
    Reputatie
    46747

Ciao, Mady !!!
    Scuze de intarziere, azi am avut un program cam incarcat, chiar de e duminica.:(
    Ma bucur ca ai trecut pe-aici, o sa servesc si eu o O:) cu tine pentru ca am nevoie de energie, inca nu s-a terminat ziua si mai sunt multe de facut... #-o
    O pauza insa tot am luat... si profit din plin de ea, sa stau un pic pe forum impreuna cu tine si cu ceilalti prieteni virtuali de care intotdeauna ma desprind cu greu... :oops:

Va doresc o duminica placuta tuturor, sa va bucurati din plin de vremea frumoasa de afara dragii mei !!!
    [smilie=kiss of love.gif]
    @

Alumni Expert Avatar eli46
    Data inregistrarii
    Apr 2007
    Varsta
    58
    Reputatie
    840

Imi cer scuze ca am lipsit, dar am fost sa-mi vad mama si bunica, nu le-am vazut din decembrie, doar prin telefon am vorbit si mi-a fost tare dor de ele...........
    .........dar am revenit cu bunatati, pe care le impart cu voi toti.........

si va invit la o cafeluta de dupa masa...............

iar de Dragobete............iubiti-va mult.............

Învaţă de la cel ce ştie, şi învaţă-l pe acel ce nu ştie, atunci vei ştii ceea ce nu ştiai şi nu vei uita ceea ce ştii…

Data inregistrarii
    Dec 2007
    Reputatie
    46747

Mamaaa !!! ce-i aici... eli ai pus toate felurile de mancare, nu ai uitat de nimic... vrei sa ne pui la ingrasat vad. Sa stii ca eu chiar am nevoie de asa ceva , am slabit in sesiunea asta cateva kg, trebuie sa le pun la loc, ca sa am ce da jos in urmatoarea sesiune...

Ma bucur pentru tine, draga mea ca ti-ai facut timp sa mergi pe la cele doua fiinte dragi... eu, in schimb nu am mai ajuns pe la parintii mei, de fiecare data cand imi planific sa merg, intervine cate ceva si aman plecarea :cry: ..chiar in weekendul asta ziceam ca o sa ma duc, insa nu s-a putut... :( si mi-e atat de dor de ei ... :oops:
    @

Veteran Expert
    Data inregistrarii
    Feb 2008
    Reputatie
    0

Implicit

m-am intors la tine in casa aprillia..mi-ai lipsit astazi..iti doresc o seara placuta..si o noapte linistita!pupici!!!
    Imagini atasate Imagini atasate

Data inregistrarii
    Dec 2007
    Reputatie
    46747

Ma bucur ca te simti bine aici, dragul meu "ingeras" blond ... :)
    Tare mult imi plac florile de la tine... nu stiu daca ai observat, eu stau mai prost la capitolul "imagini" si nu ca nu as dori sa postez, insa conexiunea mea la internet e mai slabuta si mai greu pot descarca sau incarca imagini sau clipuri ( de clipuri nici vorba :x )... asa ca ma multumesc sa postez mesaje scrise si sa admir ceea ce postati voi si de aceea va multumesc din suflet... :hug: :hug: :hug:
    @

Veteran Expert
    Data inregistrarii
    Feb 2008
    Reputatie
    0

Implicit

si mie imi este dor de parintii mei...din pacate eu nu pot sa merg la ei sa-i vad..sunt la 3000 de km distanta de mine,trebuie sa astept sa vina vara ca sa ii pot vedea,ma bucur pt tine ely...pupici [smilie=kiss of love.gif]

Data inregistrarii
    Dec 2007
    Reputatie
    46747

wow !!! 3000 de km ???!!... si eu, care nu am decat 3-4 sute... :oops: sa-mi fie rusine ca nu merg mai des sa-i vad !!! ](*,)
    @

Topice similare

1. Aici este casa noastră, casa haretiştilor!
    de arhanghel in forumul Arta, Cultura & Stiinta
    Raspunsuri: 592
    Ultimul mesaj: 01-07-2017, 11:13

Permisiuni mesaje

• Nu poti deschide topice noi
  • Nu poti scrie raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti modica mesajul tau
  •